TR EN RU

KURUMSAL

Türkiye'de kaliteli Dış Mekan Süs Bitkileri Yetiştiriciliği konusunda öncü olan Adaplant Fidanlık Üretim ve Tic. A.Ş.Sakarya / Adapazarın'da yüksek kalitede verimli toprağa sahip 30 hektarlık bir alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Şirket, değişik tür ve ebatlarda dış mekan süs bitkilerini Türkiye pazarı ile birlikte komşu ülke pazarlarına da sunmaktadır.
Adaplant'ın fidanlık üretim  merkezi, ortaklarının uluslararası düzeyde mevcut uzmanlık ve ekipman desteğinden faydalanmaktadır. Bu destek sayesinde sağlanan birikim bölgede bulunan diğer üreticilerin ve çiftçilerin sözleşmeli kullanımına sunulmaktadır..
Dış Mekan Süs Bitkileri yetiştirmede kullandığımız teknoloji sayesinde, Şirketimizin pazara kaliteli bitki sunma konusundaki misyonunu ödünsüz olarak uygulama gücünü kazanmış bulunuyoruz. Yararlanılan teknoloji, bitki birikimi ve ekipmanların yanında gübreleme ve hastalıklarla mücadele yöntemleri, bitkilerimizin dayanıklılığını artırmakta ve son dikim yerine daha hızlı uyum göstermelerini sağlamaktadır. Bitkilerimiz Uluslararası profesyonellerin, peyzaj mimarlarının, yetiştiricilerin ve Yerel Yönetimler ile Kamu kuruluşlarının yüksek kalite beklentilerine cevap verebilmektedir.
Adaplant Fidanlık Üretim ve Tic. A.Ş. birçok farklı tür ve çeşitte bitkisel materyalinin Üretiminin yanısıra özellikle Dış Mekan yapraklı ağaç türleri konusunda ihtisaslaşmış olup geniş üretim kapasitesine sahiptir.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Yardım Hattı